OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Denné LETNÉ miniTÁBORY

Prázdniny 2022

 

Prázdniny 2019

 

Prázdniny 2018

Už PIATY ročník Denných letných táborov v miniKEMPe Šíp sa nezadržateľne blíži a my sme v plnom nasadení ;) Zostávame verní zaužívanej a overenej tradícii - opäť to budú dva týždne, obidva turnusy budú 5-dňové a o Vaše ratolesti sa postaráme od 8. do 16. hodiny. A teraz pár dôležitých informácií a pár prezradených plánov: 

Deti majú k dispozícii zázemie miniKEMPu: detské ihrisko s hojdačkami, pieskoviskom, trampolínou, futbalové ihrisko, spoločenské hry, spoločenskú miestnosť s malou lezeckou stenou, ping-pongový stôl, malú lanovku, v prípade priaznivého počasia aj bazén (Ø 305 cm, hĺbka 75 cm).

Areál je vybavený sociálnym zariadením (toaleta, umývadlo), kuchynkou, spoločenskou miestnosťou a altánkom, ktoré budú deťom k dispozícii počas nepriaznivého počasia aj počas kreatívnych dielní.

Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii Penziónu ADAK v Párnici, kde deťom pripravia teplý obed pozostávajúci z polievky, hlavného jedla a nápoja. Desiate a olovranty (vrátane pitného režimu) budú mať deti podávané v miniKEMPe, prípadne v balíčkoch počas výletov.

 

A teraz trochu k programu: Tento rok organizujeme pre deti dva tematické turnusy.

Prvým, ktorý sa začína 16. a končí 20. júla, je tábor ZEMEZNALEC. Pre deti máme pripravený pestrý program, v ktorom nebudú chýbať ranné workoutové rozcvičky, každodenné obľúbené tímové kvízy, výlety a spoznávanie tajomstiev prírody, rôzne EKO a enviro aktivity, budeme spoznávať našu ZEM, ale zažijeme aj Veľkú výzvu – zábavnú táborovú olympiádu, kde nikto neprehráva. Na deti sme sa pripravili a zábavu doplníme o obľúbený slackline, kyvadlo a lanovku, ale budeme aj pátrať, vytvárať vlastný táborový KOMIX a zažijeme aj workshop „S kožou na trh“...

Druhým je tábor O PREŽITIE (30. júla až 3. augusta). Nemajte strach, deti budú pod dozorom a určite prežijú :) Naučíme ich, ako prežiť v prírode, ako pracovať s KOMPASom, naučíme ich „skautské“ aktivity: základné uzly, táborák... Budeme aj tvoriť a vyrábať. Každý si vyrobí vlastní „hávedník“ a profíčky Saška a Baška nás naučia super vecičky. Samozrejmosťou je hľadanie dávno strateného pokladu a tento rok si zasúťažíme aj v Stredovekých hrách 2018. A aby si chalani nemysleli, že to je babský tábor, bude aj slackline a obľúbený parkúr a kadečo iné...

V každom prípade, veríme, že pre Vaše deti bude aj tento rok program tábora pestrý, zábavná, v mnohom nový, prázdninový a nezabudnuteľný. Pokiaľ ide o výlety, ktoré absolvujeme do prírody v blízkom okolí, pôjde o ľahšiu turistiku, ktorá je bezpečná a prispôsobená veku detí.

Čo budete v tábore potrebovať? Fľašu na pitie, športovú obuv a oblečenie, šiltovku alebo šatku na hlavu, v prípade nepriaznivého počasia pršipláš, mikinu, gumáky, malý ruksačik na výlety a dobrú náladu. Mobily a tablety deti nepotrebujú. V prípade nutnosti môžete kontaktovať niektorého z vedúcich (čísla poskytneme) 

Viac zatiaľ neprezradíme. Azda len to, že sa na Vás tešia opäť Zdenka, Roman, Lucy a Anka. 

 

 


Prázdniny 2017

A je to tu! Po štvrtý raz pripravujeme pre prázdninujúce deťúrence DENNÉ LETNÉ miniTÁBORY s maxiPROGRAMOM. Opäť to budú dva turnusy, obidva 5-dňové, pričom začíname ráno od 8. hodiny a končíme o 16-tej. Pre tých, ktorí u nás v tábore ešte neboli, pripomíname, že detičky je potrebné priviezť ráno do tábora, priamo do miniKEMPu Šíp v Párnici a rovnako je potrebné pre ne prísť, a to najneskôr o 16-tej hodine (ak sú deti väčšie a budú dochádzať/odchádzať samé, je potrebné priniesť písomný súhlas rodiča). Zázemie tábora máme priamo v kempe, kde bude pre všetkých postavený veľký party stan, a rovnako bude k dispozícii sociálne zariadenie kempu, spoločenská miestnosť a ihrisko.

Toľko pokyny, teraz čosi k programu. Pre všetkých, ktorí mali možnosť zažiť atmosféru v našich táboroch, pripomíname, že opäť bude supersky a opäť zažijú a naučia sa mnoho skvelých vecí. Veríme, že do začiatku tábora pripravíme pre vás aj nejaké novinky na šantenie v našej kempovej záhrade. Zatiaľ máme pripravený pestrý program, ktorý postupne dolaďujeme. 

Neprezradíme všetko, azda len to, že obidva tábory sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá. V obidvoch táboroch zažijeme táborovú olympiádu, spoločnú opekačku, "bazénovačku", budeme hľadať poklad a kreatívne tvoriť, pátrať, stopovať a v tom druhom budeme samozrejme aj "spíkovať" po anglicky,novinkou je tvorivá dielnička dvoch šikovných "babeniek" - Sašky a Bašky. Pripomíname, že I. turnus bude od 10.-14. júla a bude to tábor VLČÍ ZUB, II. turnus bude od 14. do 18. augusta a bude to anglický tábor ENGLISH SUMMER TIME.

Cena za jeden týždeň je 60 eur, v cene je okrem stravy (desiata, teplý obed pozostávajúci z polievky a hlavného teplého jedla a olovrant), pitný režim, úrazové poistenie dieťaťa, ceny do súťaží, vstupné, cestovné, materiál na tvorivé dielne...

Veríme, že počasie nám vyjde, a ak nie, sme na všetko pripravení - vlastne, ako vždy ;) 

Tešia sa na vás Zdenka, Anka a Roman :)


Prázdniny 2016

Ďalší ročník DENNÝCH LETNÝCH TÁBOROV je tu! Aj tento rok bude dejiskom táborov miniKEMP Šíp v Párnici, len 8 km od Dolného Kubína. Obidva turnusy sú opäť 5-dňové, pričom začiatok každého dňa je o 8.00 hod. a koniec o 16.00 hod.

Prázdninujúce deti majú možnosť u nás zažiť netradičné prázdniny na netradičnom mieste, pričom opäť čaká na všetky deti bohatý program, súťaže, poznávacie výlety, tvorivé dielne, športový deň a veľa zábavy. A nezabudnite, obidva turnusy sú odlišné, aby si tábory mohli naplno užiť aj deti, ktoré chcú stráviť s nami obidva týždne ;)

Ak si vyberiete "TÁBOR funny summer ENGLISH", zistíte, že angličtina môže byť aj hravá. Navyše, naučíte sa všeličo nevídané-neslýchané, budeme bádať a pozorovať svet rastlín a pomôžeme zachraňovať aj psíky bez domova. Nebude chýbať ani kopec prekvapení a výroba darčekov pre kamarátov a blízkych. A ešte niečo - výskumnícky denník bude samozrejmosťou ;) 

Druhý v poradí, TÁBOR RÝCHLE ŠÍPY, je ako stvorený pre všetkých malých/veľkých indiánov a indiánky. A čo všetko sa dá v indiánskom tábore zažiť? Napríklad hľadať tisícročia stratený poklad a ísť po stopách Apačov, vyrobiť si bojovú vlajku a užiť si naozajstný táborák. Okrem iného si táboroví indiáni zriadia vlastný EKO kútik, absolvujú výlet na farmu a postavia si vlastné tí-pí. Ale všetko neprezradíme ;)

Záujemcovia o tábor sa môžu informovať na podrobnosti a prihlasovať sa telefonicky, ale aj e-mailom. Obratom zašleme prihlášku do tábora. Neváhajte, miesta sa rýchlo míňajú ;) Tešíme sa aj tento rok na všetkých - známych aj nových táborníkov...

 


Prázdniny 2015

Hlavný stan DENNÝCH LETNÝCH TÁBOROV sa nachádza len 8 km od Dolného Kubína v Párnici, a to na začiatku obce v miniKEMPE Šíp. Všetky turnusy sú 5-dňové, pričom začiatok každého dňa je o 8.00 hod. a koniec o 16.00 hod.

Prázdninujúce deti majú možnosť u nás zažiť netradičné prázdniny na skutočne netradičnom mieste.                                 Na všetkých čaká bohatý program, súťaže, výlety, prosto: každý deň bude iný!

Ak si vyberiete "TÁBOR PÁTRAČOV", naučíte sa vypátrať tajný poklad, vyrobíte si tajnú šifrovanú mapu, vykopete si tajný poklad, vyrobíte si niečo kreatívne či zažijte skutočnú olympijskú atmosféru na táborovej olympiáde.

Ak chcete zažiť naozajstnú letnú táborovú "KEMPOVAČKU", vyberte si druhý turnus. Okrem súťaží a kreatívnych dielní zažijete aj nočný pochod zákutiami kempu a jeho okolia, nočnú vatru s opekačkou, výrobu indiánskych talizmanov či táborového totemu a k tomu všetkému jednu hviezdnu noc budete môcť s ostatnými táborovými kamarátmi prespať priamo v kempe v stane, karavane či chatke.

Stačí si len vybrať ;) Tak neváhajte a prihláste sa čo najskôr, počet  miest je obmedzený :)